Jak dodać wpis?


Dodanie wpisu do katalogu można dokonać na 2 sposoby.

1. Dodanie wpisu jako zalogowany użytkownik.
Ta opcja umożliwia dodanie kilku stron i nimi zarządzanie przez panel administracyjny, po uprzednim zarejestrowaniu się i otrzymaniu statusu zalogowanego użytkownika. Po dodaniu wpisu, strona oczekuje na akceptację moderatora. Nie wymagana jest tutaj żadna weryfikacja strony poprzez link aktywacyjny, tak jak to jest w przypadku dodania wpisu dla niezalogowanych użytkowników, dla których weryfikacja jest obowiązkowa, co wiąże się z oczekiwaniem na wiadomość systemową z linkiem aktywacyjnym.

Dodanie wpisu jako zalogowany użytkownik wiąże się więc tylko z jednorazową rejestracją, jednak nie wymaga za każdym razem logowania przy dodawaniu wpisów, co pozwala na duże ułatwienie w logowaniu i szybkości dodawania wpisu. Zalogowanie i jednorazowa rejestracja pozwalają użytkownikom na łatwiejsze dodawanie wpisów.

Zalogowanie się i wcześniejsza rejestracja wymaga zaakceptowania regulaminu i aktywacji linku, dopiero po niej użytkownk może się logować w serwisie.


2. Dodanie wpisu jako niezalogowany użytkownik.
Ta opcja daje możliwość dodania wpisu bez konieczności uprzedniej rejestracji w serwisie oraz zalogowania się w serwisie. Wystarczy wejść na stronię "Dodaj stronę WWW", wypełnić wszystkie wymagane pola autentycznymi danymi użytkownika, w których należy podać swoje dane i kliknięciu w przycisk "Zapisz". Po dodaniu wpisu i wypełnieniu danych w zaznaczonych polach, na podany adres e-mail przyjdzie wiadomość z linkiem aktywacyjnym, który pozwala na weryfikację użytkownika, który chce zamieścić swój wpis.

Kliknięcie w niego jest wymagane, aby wpis był sprawdzony przez moderatora w celu akceptacji, dopiero po akceptacji moderatora wpis może się pojawić na stronie. W przypadku braku aktywacji poprzez przesłany link, wpis nie będzie publikowany w serwisie, ponieważ nie zostaną dopełnione warunki dodawania wpisu dla niezalogowanego użytkownika.


Po kliknięciu w link "Dodaj stronę WWW" pojawią podstawowe dane do uzupełnienia takie jak (imię, nazwisko, tytuł i kategoria). Dopiero po wyborze odpowiedniej kategorii, zostaną wczytane pozostałe pola.
    Polub www.spakatalog.info na